Головна » 2017 » Грудень » 29 » Благодійна акція «Миколай про тебе не забуде»
Благодійна акція «Миколай про тебе не забуде»

Як важливо робити добрі справи, піклуватися про когось, допомагати, чи просто підтримати добрим словом.

У переддень свята Миколая особливо хочеться комусь допомогти, простягнути руки підтримки.

Учні 91 школи уже вкотре долучилися до благодійної акції «Миколай про тебе не забуде». Школярі зібрали святкові пакуночки для діток, які обділені батьківською турботою та піклуванням, а особливо зворушливими були сердечка, які виготовили учні на уроках праці для діток – сиріт.

Звичайно неможливо оминути стороною і наших захисників, які повсякчас захищають рідну землю, учні зібрали для бійців медикаменти, теплі шкарпетки, засоби гігієни та солодощі – усе було передано отцю – капелану в церкву Миколая Чернецького, який тісно співпрацює з волонтерами і безпосередньо - з солдатами, також школярі виготовили для бійців вітальні різдвяні листівки, сподіваємося, що наші подарунки від святого Миколая зігріють наших захисників у холодну погоду і додадуть сили вистояти і захистити рідну державу.

Переглядів: 414 | Додав: kytsuk_ua | Рейтинг: 0.0/0