Головна » 2017 » Травень » 30 » Букварики
Букварики

Закінчився  навчальний рік, він був особливим для першокласників, адже вони вперше відкрили Букварик, написали свої перші задачі та приклади, вперше виступили на шкільній сцені.

Наймолодші школярі показали справжні театральні дійства, де висловили вдячність і пошану до першої книги кожного учня.

Надзвичайно цікавим було свято учнів 1-Г класу ( кл. кер. Скоропад Г.Р.), де на  лісовій галявині маленькі звірята намагалися допомогти Букварику і врятувати його від злого вовка.

Справжні актори – учні 1-Б класу  (уч. Іванова О.С.) на своєму святі «Сон Дмитрика»,  учні допомогли звірятам відшукати літери, які загубилися у лісі

У справжнє квіткове королівство поринули учні и1-В класу ( уч. Савицька О.Р.), де кожна квіточка була особливою, а веселі літери Букварика на них відпочивали.

«Дружба  нас  єднає» - це свято учнів 1-А класу (кл. кер. Харина Г.В.), оскільки школярі навчалися за новою освітньою програмою «Інтелект України», тому букварика у них не було, здобути знання учням допомагали  особливі зошити. Добродушна атмосфера панувала на святі.

Переглядів: 558 | Додав: kytsuk_ua | Рейтинг: 0.0/0