Головна » 2019 » Березень » 15 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

Вже традиційно весною у кожному районі міста Львова відбуваються заходи з попередження і реагування на надзвичайні ситуації - показовий День цивільного захисту, що його ініціює міське управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, із залученням техніки МНС та особового складу районних відділів Львова ГУ ДСНС України. Такі показові навчання відбулися в СЗШ № 91. На заході були присутні директори шкіл Шевченківського району та представники навчально- методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області.
У школі відбувся ряд заходів : тематична загальношкільна лінійка, семінар "Пріоритетні завдання та цілі ЦЗ у школі", огляд фотоматеріалів "Біль України", виставка малюнків, проведено показові уроки, навчальне тестування з питань ЦЗ на мультиборді, прикладна комбінована естафета (показові виступи "Елементи самозахисту" учнів-учасників секцій кіокушинкай карате та бойовий гопак, відбувся театралізований виступ команди юних пожежників - рятівників "Запобігти, попередити, врятувати", майстер-клас з надання першої медичної допомоги, а також проведення заходів з евакуації учнів та персоналу школи, дії за сигналом "Увага всім!" У вестибюлі школи був розгорнутий збірний пункт евакуації. Рятувальники провели показову евакуацію потерпілого з ІІ поверху та двох школярів, які залишилися у вестибюлі через задимлення. учням було продемонстровано спеціальну рятувальну техніку та її можливості, а медична служба надавала допомогу всім потерпілим.
День цивільного захисту під гаслом "Життя - найвища цінність!" проведено цікаво та повчально.

Переглядів: 307 | Додав: ben_galja | Рейтинг: 0.0/0