Головна » 2017 » Травень » 22 » День вишиванки
День вишиванки

Кожен народ ідентифікує себе по-своєму. Утверджується як нація. Українці мають могутній і невичерпний зв’язок з пращурами – вони у неймовірної краси візерунках, квітах, кетягах калини на полотні. Це сакральне, таємниче вишивання ми черпаємо з глибини віків, де закладено душу народу та безмежну любов. Це відлуння русичів-слов'ян, це таємничий код трипільської культури.

День вишиванки – це чудова нагода не просто одягнути вишивану сорочку, а можливість замислитися над своїм національним корінням, над тими атрибутами, які нас єднають.

Учні СЗШ № 91 радо долучилися до флеш-мобу «Шкільна вишивана родина». Школярі робили світлини, виготовили плакати та стіннівки і все це дійство супроводжували хороший настрій та усмішки.

Адже ми – українці, у нас є свій генетичний код – ВИШИВАНКА.

Переглядів: 520 | Додав: kytsuk_ua | Рейтинг: 0.0/0