Головна » 2017 » Березень » 6 » Етно - фьюжн вечорниці
Етно - фьюжн вечорниці

Є у нашого народу чудові традиції. А серед них веселі зимові розваги української молоді.

І саме у тиждень перед Великоднім постом, коли завершуються усі веселощі і розваги. Учні СЗШ№91 підготували цікаве дійство, яким хотіли завершити зимовий період і розпочати тим самим новий – весняний.

Захід «Етно - фьюжн вечорниці» підготували члени учнівського самоврядування та учасники вокального гуртка (керівники: учитель музики Тимків І.П. та педагог-організатор Яцунда Н.В.).

Яскраво та колоритно юні актори зуміли передати атмосферу, яка панувала на вечорницях, особливою родзинкою свята було поєднання сучасності із минулим, а усіх присутніх почастували різноманітними смаколиками та варениками з макітри.

Переглядів: 446 | Додав: kytsuk_ua | Рейтинг: 0.0/0