Головна » 2018 » Березень » 6 » «Казки різдвяного ангела»
«Казки різдвяного ангела»

Літературні зустрічі учнів, які перебувають на групі продовженого дня, та шкільного бібліотекаря Обрубанської Л.О. стали справжньою цікавою зимовою пригодою. Адже Ліля Опанасівна приходила до наймолодших школярів з чарівною художньою книжкою «Казки різдвяного ангела», з якої кожного разу читала нову історію. Діти із радістю слухали казки, а по їх закінченню радо обговорювали.

Справжньою несподіванкою для учнів стала остання зустріч зимового циклу читань. Коли бібліотекар прийшла не лише з цікавою , але уже знайомою книжкою, а й зі запашними імбирними пряниками, виготовленими власноруч. Справжній аромат Різдва і зимової казки запанував у класі. Тож учні змогли не лише послухати історії про ангелика, але й ним посмакувати.

Переглядів: 578 | Додав: ben_galja1 | Рейтинг: 0.0/0