Головна » 2018 » Листопад » 18 » Педрада по-новову
Педрада по-новову

Було проведено педагогічну раду «Підвищення фахової майстерності вчителів. Інноваційні підходи до творчої індивідуальної діяльності учнів, з метою виховання в них стійкої позитивної мотивації навчальної діяльності».

Тон доброзичливості і очікування чогось незвичайного було задано уже на початку педради, де на усіх чекала солодка несподіванка. Таким чином за кольором цукерок, які вчителі витягнули з чарівної торбинки, сформувалися чотири групи.

Відчуття тепла створило незвичне привітання, яке переросло у щирі обійми колег-сусідів.

Цікавим було завдання в групах – колаж «Портрет ідеального вчителя». Метою цієї вправи було визначити основні пріоритети успішного вчителя, розглядаючи це питання з різних позицій.

Для досягнення гармонії і душевного спокою, психологами школи була запропонована вправа «Пустеля». Під спокійну музику та уявне перебування в пустелі, кожен у своїх думках малював асоціативний ряд різноманітних картинок.

Так, педрада була незвичайна, але усім вчителям прийшлася до душі форма проведення «Ділова гра».

Переглядів: 627 | Додав: ben_galja | Рейтинг: 0.0/0