Головна » 2017 » Грудень » 29 » Свято Миколая
Свято Миколая

Одне з найзагадковіших, найдивовижніших свят є свято Миколая. Адже це час, коли з неба на землю сходить поважний старець і обдаровує усіх людей, а, особливо, діток, своєю благодаттю та безмежною любов'ю. Це час див і приємних несподіванок, час сердечного тепла і неймовірних чудес.

У 91 школу теж завітав Святий Микола з ангелом, він теплими словами привітав усіх учнів та вчителів.

А учні 2-Г класу (кл. кер. Скоропад Г.Р.) підготували виступ «Іде, іде Святий Миколай», де щиро показали любов і повагу до святого Миколая. Своїми піснями, танцями та зворушливими віршиками, дітки так припали до душі святому, що він написавши їм листа, запросив їх у свою казкову резиденцію. Звичайно ж дитячій радості не було меж. Школярі відправилися у справжню передріздвяну подорож та змогли поспілкуватися з святим Миколаєм і розповісти йому усі бажання. Для діток це була дивовижна пригода.

Переглядів: 536 | Додав: kytsuk_ua | Рейтинг: 0.0/0