Головна » 2017 » Грудень » 29 » У переддень Різдва
У переддень Різдва

Ще зовсім трішечки і на землю прийде найзагадковіша ніч у році, ця ніч є початком Божої благодаті та безмежної любові – ніч народження Ісуса Христа.

В очікуванні свята, діти особливо готуються до святкування цього великого торжества, уже чутно коляду та різдвяні віншування.

У школі теж відбулося ряд святкових заходів: учасники вокального та хорового гуртків брали участь у районному фестивалі різдвяної пісні та коляди, відбулися конкурси малюнка «Зимові свята», «Різдвяна свічка», міський екологічний конкурс «Збережи життя ялинці».

Учні та класні керівники долучилися до шкільних новорічних виставок: «Різдвяний віночок», «Ялиночка», «Ялинкова прикраса», а також на уроках праці ( вч. Огоновська І. М. та Вороненко Л.В.) учні виготовили різдвяні зірки та зимові кулі, які доповнили новорічну атмосферу у вестибюлі.

Переглядів: 489 | Додав: kytsuk_ua | Рейтинг: 0.0/0