Головна » 2020 » Січень » 24 » Документи для зарахування
Документи для зарахування

Які документи можна подати,

щоб підтвердити місце проживання дитини

• Паспорт громадянина України одного з батьків дитини. Це можуть бути також тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання або тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення по захист в Україні.
  • Довідка про реєстрацію місця проживання/перебування дитини або одного з її батьків. Цю довідку видають відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.
  • Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру про реєстрацію місця проживання/перебування дитини або одного з її батьків.
  • Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
  • Документ, що засвідчує право власності на житло: свідоцтво про право власності, витяг з Держреєстру речових прав на нерухомість, договір купівлі-продажу тощо.
  • Рішення суду про право людини на вселення до помешкання, визнання за людиною права користування житлом або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання.
  • Документ, що засвідчує право користування житлом: договір найму, піднайму, оренди тощо.
  • Довідка про проходження служби у військовій частині.
  • Акт обстеження умов проживання.
  • Акт обстеження матеріально-побутових умов.

Кого зарахують до школи в першу чергу

1. Дітей, які проживають на території обслуговування навчального закладу.
  2. Близьких родичів (сестер, братів) інших школярів, які вже отримують освіту в цій школі.
  3. Дітей працівників навчального закладу.
  4. Методом жеребкування до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не прикріплені до мікрорайону.
  5. До 15 червня включно на вільні місця і за умови створення окремого класу зараховуються також діти, які не проживають в мікрорайоні, де розташована школа. Однак, при бажанні отримувати освіту за програмою, яку використовують у цій школі, вони можуть бути зараховані сюди. Якщо ж кількість заяв перевищує кількість місць в класі, зарахування відбувається методом жеребкування.

Переглядів: 350 | Додав: kytsuk_ua | Рейтинг: 0.0/0