Головна » 2018 » Лютий » 26

15 лютого у день зустрічі зими з весною учні 3-В класу (кл.кер. Гірняк С.Я.) вшанували справжнє весняне свято. Школярі показали боротьбу між порами року (Зима ще досить сильна не хоче поступатися своїм місцем, але Весна уже скоро зачарує усіх своєю теплою посмішкою і подарує для кожного весняно-веселковий настрій). Чудове театральне дійство не залишило нікого байдужим.

Переглядів: 484 | Додав: kytsuk_ua | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)

У 2-Г класі(кл. кер. Скоропад Г.Р.) відбувся майстер-клас «Серденько для матусі». Учні із захопленням розмальовували печиво, у їхніх дитячих рученятах маленькі коржики стали справжніми авторськими витворами. Адже школярі намагалися передати усю щирість і ніжність своїх сердець для найдорожчих людей – своїх матусь. Хороший настрій, доброзичливість та взаємодопомога панували на занятті.

Переглядів: 643 | Додав: kytsuk_ua | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (1)