Головна » 2018 » Квітень » 17

На базі СЗШ №91 було проведено районний конкурс «Розквітай же, слово» сценічні діалоги. Учні-учасники конкурсу показали високий рівень, вони, немов справжні актори, змогли передати усі емоції і переживання своїх художніх героїв..

Учні школи отримали ІІ місце у конкурсі. Щирі вітання!

... Читати далі »

Переглядів: 479 | Додав: ben_galja1 | Дата: 17.04.2018 | Коментарі (0)

Учні 10-А класу (кл. кер. Степанюк І.В.) на шкільній сцені показали цікаве і водночас нестандартне свято. Вони змогли поєднати любов до рідного міста і захоплення точною наукою – математикою. Тому школярі показали, що Львів – це не лише мистецьке, а й математичне місто.

Переглядів: 403 | Додав: ben_galja1 | Дата: 17.04.2018 | Коментарі (0)

У 6-Г класі (кл. кер. Ковальська О.І.) було проведено «весняну» виховну годину. Учні не лише розповіли цікаві факти про різноманітні квіти, а й театральним дійством закликали любити і шанувати природу, особливо її окрасу – квіти.

Переглядів: 418 | Додав: ben_galja1 | Дата: 17.04.2018 | Коментарі (0)