Головна » 2018 » Квітень » 26 » Хакатон «Технології. Як реалізувати цифрову компетентність у школі?»
Хакатон «Технології. Як реалізувати цифрову компетентність у школі?»

20-21 квітня 2018 р. у Львові відбувся освітній хакатон «Технології. Як реалізувати цифрову компетентність у школі?», який був присвячений розробці шкільних проектів, що інтегрують сучасні цифрові технології.

Збірна команда, яку представляли учні 10 класу НВК «Школа-садок І-ІІІ ст. №38 м. Львова) (Балабух Дмитро, Сосновський Юрій) та їх вчитель фізики Максимович З. Ю., а також вчителі фізики СЗШ №91 (Созанський А. В.) та СЗШ №95 (Нарушевич І. П.), презентувала проект «Step by step» і увійшла у п’ятірку команд-переможців. Цей проект стартує на краудфандинговій платформі GoFundEd (GoF) та отримує соціальну інвестицію від партнера хакатону.

Переглядів: 593 | Додав: ben_galja1 | Рейтинг: 0.0/0