Головна » 2018 » Квітень » 18 » Великодні свята-це особливий час
Великодні свята-це особливий час

Великдень – дивовижне свято, свято любові тепла і радості. Усі ми прагнемо, прибрати у своїх домівках, переосмислити свої вчинки, щоб гідно зустріти велике свято.

Школярі теж готуються до зустрічі Великодня : у школі та за її межами було проведено чимало майстер – класів з розпису писанок, учні початкових класів мали змогу розписати пряники у формі яєчка. Учні 6-7 класів виготовили композиції «Вербова гілка», а 8-10 класи прикрасили вестибюль «Великодніми композиціями». На уроках праці школярі виготовляли пасхальні витинанки, квіти та різноманітні оздоби . і, уже традиційно, у центрі шкільного холу велика писанка.

Також учні брали участь у міській акції «Львів Великодній», виготовивши чимало дерев'яних писанок, якими прикрашали дерева у центрі міста (керівник Огоновська І.М.) та участь у районному конкурі великоднього малюнка та аплікації – роботи наших учнів отримали хороші результати (керівники Огоновська І.М., Вороненко Л.В.) .

Переглядів: 613 | Додав: ben_galja1 | Рейтинг: 0.0/0